Porodní poranění hráze z pohledu porodní asistence a fyzioterapie

Odborný kurz určený pro fyzioterapeutky, lékařky, porodní asistentky

Termín: sobota 16.3.2019 9:00 - 18:00 

Místo konání: Velký salónek v Kulturním domě v Příboře - https://kulturnidum.pribor.eu/

Cena: 2.600,- vč. DPH (v ceně je kurzovné, certifikát o absolvování odborného kurzu - kurz získal garanci UNIPA a UNIFY, občerstvení včetně vegetariánského oběda a výběrové kávy a kvalitního čaje zajištěného vyhlášenou Čajovnou Ve staré kovárně)

Lektorky:

Mgr. et Bc. Kristina Neubertová Zemánková (porodní asistentka a psycholožka)

Mgr. Marika Bajerová (fyzioterapeutka)

MUDr. Lucie Horáčková 

Anotace kurzu: Kurz nabízí shrnutí současných vědeckých poznatků o epiziotomii a spontánní ruptuře hráze při porodu, jejich hojení, vlivu na sexualitu a psychiku ženy. A také inspiraci ze zahraničí. Budeme se věnovat tématům: Jak efektivně chránit hráz, kdy zvolit epiziotomii a kdy a jak se jí vyhnout. Bude ukázáno, jak se šije případné porodní poranění a jak lze podpořit jeho hojení. Jak a proč mluvit se ženami o sexualitě po porodu. Jaký má epiziotomie vliv na pohybový systém ženy a jak se může projevit v podobě vzdálených potíží mimo těhotenství, případně jaké riziko představuje v dalším těhotenství. Z pohledu lékařky nám budou sděleny poznatky používání Aniballu v těhotenství a zajištění prevence poranění hráze pomocí této porodnické pomůcky. Diskuze.

Elektronická přihláška: kurz PLNĚ OBSAZEN, bude vypsán ještě další termín pro rok 2019 - podzim 

Platba: Po vyplnění přihlášky Vás bude kontaktovat paní ekonomka a navede Vás k platbě. V případě nemožnosti účasti a nenalezení náhradníka kurzovné propadá 6 týdnů před konáním.

Informace, pořadatelka: Mgr. Marika Bajerová, prosím, raději mi pište SMS nebo email - v průběhu několika dní vždy odpovím (kancelářské hodiny mám pouze 1x týdně) info@rehabilitace-bajerova.cz, +420 728 959 344

Spolupracuji
Partneři
Napište mi zprávu
Kontaktní formulář