Brožura péče o jizvu po porodu císařským řezem - ke stažení

Jak pečovat o jizvu po porodu císařským řezem? Zde najdete brožuru, kterou si můžete vytisknout. Brožura byla sepsána ve spolupráci s lékaři, porodními asistentkami, fyzioterapeuty, dulami a samotnými rodičkami po porodu.

Jak pečovat o jizvu po porodu císařským řezem? - s ořezem pro barevný tisk v profi tiskárně (po vytištění přeložte na půl na velikost A5)

Jak pečovat o jizvu po porodu císařským řezem? - bez ořezu pro barevný tisk v běžné tiskárně doma, na sesterně (po vytištění přeložte na půl na velikost A5)

Jak pečovat o jizvu po porodu císařským řezem? - v nízkonákladové černobíle verzi, můžete vytisknout doma nebo na sesterně na oddělení šestinedělí v porodnici (po vytištění přeložte na půl na velikost A5)

Vážené a milé ženy, vážení a milí lékaři, porodní asistentky a fyzioterapeutky, z porodnic i ambulancí, 

společně se svým týmem jsme pro vás vypracovali tuto brožurku, kde se dočtete, jak správně postupovat v případě péče o ránu a o jizvu po porodu císařským řezem. Péče je kontinuální, začíná již pár hodin po porodu a pokračuje dlouhé týdny a měsíce po něm. Informace v brožuře obsažené jsou psány podle nejnovějších poznatků medicíny/praxe založené na důkazech. Brožurky jsou doprovázeny grafikou nesmírně talentované grafičky Terezy Šajnerové, s citem a ohledem na prožívané období ženy.

Pod tímto textem najdete brožurky přeloženy těž do ostatních jazyků. Za spolupráci s překladem děkuji všem lékařkám a porodním asistentkám, které mi v tomto pomáhají.

Ať vám letáčky dobře slouží, můžete si je vytisknout a používat jak na oddělení šestinedělí, tak ve svých ambulancích.

Pro lékaře, porodní asistentky a fyzioterapeutky mám připravený seminář v péči o ženy po porodu SC a po porodu s poraněním hráze a svalů pánevního dna. Školím jej v porodnicích a domlouváme se vždy osobně přes email info@fyzioterapie-vzdelavani.cz.

S přáním všeho dobrého,

Marika Bajerová

www.umeni-fyzioterapie.cz

www.fyzioterapie-vzdelavani.cz

grafické zpracování: MgA. Tereza Šajnerová

www.terezasajnerova.cz

 

PŘEKLADY DO SLOVENŠTINY:

Ako sa starať o jazvu po pôrode cisárskym rezom? - bez ořezu pro barevný tisk v běžné tiskárně doma, na sesterně (po vytištění přeložte na půl na velikost A5)

Ako sa starať o jazvu po pôrode cisárskym rezom? - v nízkonákladové černobíle verzi, můžete vytisknout doma nebo na sesterně na oddělení šestinedělí v porodnici (po vytištění přeložte na půl na velikost A5)

Ako sa starať o jazvu po pôrode cisárskym rezom? - s ořezem pro barevný tisk v profi tiskárně (po vytištění přeložte na půl na velikost A5)

Spolupracuji
Partneři
Napište mi zprávu
Kontaktní formulář