Kontaktní informace

NZZ Fyzioterapie Mgr. Marika Bajerová

Místecká 256, Příbor 742 58

tel.: +420 728 959 344 (volejte prosím vždy v celou hodinu)

email: info@rehabilitace-bajerova.cz (preferuji komunikaci skrze email, prosím o pochopení)

Navštivte také moje facebookové stránky @gyne.fyzio

UPOZORNĚNÍ - Momentálně jsou termíny k Mgr. Marice Bajerové plné.

UPOZORNĚNÍ na EMAILY - Prosím, na emaily odpovídám pouze v případě, že se mi uvolní kapacita. Neodpovím-li Vám na email, znamená to, že místo k terapii se mi neuvolnilo. Prosím o pochopení a přeji vše jen dobré.

S ohledem na současnou epidemiologickou situaci je nutno dodržet určitá opatření, viz https://www.gynekologicka-fyzioterapie.cz/pro-zeny/co-vzit-s-sebou/

Spolupráci s lékařem považuji za zásadní, díky mezioborové spolupráci a komunikaci s lékaři mohu klientkám zajistit optimální péči. Zde doporučuji lékaře, se kterými je spolupráce laskavá a citlivá. S většinou z nich mám zažité mnohaleté zkušenosti:

MUDr. Richard Špaček, MUDr. Klaudia Magdová (gynekolog-porodník) - http://www.spacekgyn.cz/tym/spacek

MUDr. Šárka Stýskalová (primářka rehabilitačního oddělení v nemocnici ve FM) - tel. 558 415 531

MUDr. Sylva Bobotová (rehabilitační lékařka, nemocnice FM) - tel. 558 415 530 (příjem sestra - Renáta Baďurová)

MUDr. Jana Šindlerová (rehabilitační lékařka, Příbor - Rehacentrum, pouze pro pojišťovny 205 a 207) - tel. 556 701 100, 603 325 087

MUDr. René Venos (rehabilitační lékař a ortoped, ordinace v Kopřivnici a Novém Jičíně) - tel. 556 703 903 (Nový Jičín), tel. 723 980 980 (Kopřivnice) 

MUDr. Lenka Maurey (neuroložka, nemocnice Nový Jičín).

Většině těhotných žen předepisuje zprávu přímo gynekolog. Je nutno poptat se Vašeho ošetřujícího gynekologa. V případě, že Vás pan doktor odešle k rehabilitačnímu lékaři, který Vám žádanku ke mne vypíše, doporučuji kontaktovat lékaře výše uvedené. 

!Prosím, jakmile se budete objednávat, sdělte na příjmu, že jste těhotná a zvláště jste-li ve 30tt a výše, požádejte o brzký termín návštěvy lékaře.  

 

 

Spolupracuji
Partneři
Napište mi zprávu
Kontaktní formulář