Co vzít s sebou

Od každé ženy potřebuji zprávu od lékaře, kterou najdete zde. Lékařskou zprávu si můžete vyžádat u svého praktického lékaře, gynekologa nebo rehabilitačního lékaře.

1. Vytiskněte si prosím a doma vyplňte dotazník, který se Vás aktuálně týká: dotazník pro těhotné ženy nebo dotazník pro ženy po porodu nebo dotazník pro pooperační stavy nebo dotazník pro ženy, které nemohou otěhotnět.

2. Musíte mít sebou žádanku od lékaře (Vašeho gynekologa) viz výše, která nesmí být staršího data než týden.

3. Vezměte si prosím sebou NANOROUŠKU nebo RESPIRÁTOR v případě vyhlášení této povinnosti hygienickou stanicí. Respirátor je nutno mít po celou dobu kontaktu s fyzioterapeutkou a po dobu pohybu po budově rehabilitace. Máte-li pouze obyčejnou látkovou roušku, dostanete před vstupem do budovy roušku s filtrem z nanovláken s filtrační účinností 99,9% virů a bakterií. Přes tuto roušku se dýchá snáze než přes obyčejnou látkovou.

4. Vezměte si sebou na terapii čistý RUČNÍK.

5. Po příchodu Vás požádám o umytí a desinfekci (tu Vám poskytnu) Vašich rukou.

6. Konzultaci nebo terapii zrušte, pokud Vy nebo někdo z Vašich blízkých vykazuje příznaky (byť jen jednotlivé a byť jen minimální) virového onemocnění - rýma, kašel, bolest hlavy, svaly, kloubů, celková slabost a únava, dušnost, teplota. Nemohu Vás přijmout, jevíte-li příznaky respiračního onemocnění a máte-li (i jen lehce) zvýšenou teplotu. 

7. V ordinaci Vás požádám o podepsání čestného prohlášení, kde Vaším podpisem stvrzujete, že nejste v karanténě či nejste v kontaktu s osobou s onemocněním Covid-19. 

Děkuji Vám za Vaši zodpovědnost a vzájemnou ochranu a prosím o spolupráci dodržováním následujících pravidel, abychom zcela minimalizovali možnost přenosu onemocnění.

 

Spolupráci s lékařem považuji za zásadní, díky mezioborové spolupráci a komunikaci s lékaři mohu klientkám zajistit optimální péči. Zde doporučuji lékaře, se kterými je spolupráce laskavá a citlivá. S většinou z nich mám zažité mnohaleté profesní konfrontace:

MUDr. Richard Špaček, Ph.D. (vedoucí lékař porodnice FNO, 732 256 770, Ostrava, www.spacekgyn.cz )

MUDr. Klaudia Magdová (soukromá ambulance MUDr. Richard Špaček, 732 256 770, Ostrava, www.spacekgyn.cz)

MUDr. Jitka Horáková (Duogyn s.r.o., Ostrava, 732 103 349)

MUDr. Petr Fiala (soukromá ambulance Rychvald, 596 233 278)

MUDr. Igor Michalec, Ph.D. (GynPorCENTRUM Krnov, 607 072 967)

MUDr. Šárka Stýskalová (primářka rehabilitačního oddělení v nemocnici ve FM) - tel. 558 415 531

MUDr. Sylva Bobotová (rehabilitační lékařka, nemocnice FM) - tel. 558 415 530 (příjem sestra - Renáta Baďurová)

MUDr. Jana Šindlerová (rehabilitační lékařka, Příbor - Rehacentrum, pouze pro pojišťovny 205 a 207) - tel. 556 701 100, 603 325 087

MUDr. Lenka Maurey (neuroložka, nemocnice Nový Jičín).

Většině těhotných žen předepisuje zprávu přímo gynekolog. Je nutno poptat se Vašeho ošetřujícího gynekologa. V případě, že Vás pan doktor odešle k rehabilitačnímu lékaři, který Vám žádanku ke mne vypíše, doporučuji kontaktovat lékaře výše uvedené. 

!Prosím, jakmile se budete objednávat, sdělte na příjmu, že jste těhotná a zvláště jste-li ve 30tt a výše, požádejte o brzký termín návštěvy lékaře.  

Spolupracuji
Partneři
Napište mi zprávu
Kontaktní formulář