Lucie Máchová - klientka

K paní Bajerové jsem se dostala na doporučení své duly kvůli úporným bolestem zad zhruba v 8. měsíci těhotenství. Přesto, že měla plný diář, ihned mne přijala a byla tak vstřícná už po celou dobu. Přistupovala ke mně a mému tělu s respektem a ženskou přirozeností, věděla, kam „sáhnout“, aby mi od bolesti beder ulevila a věděla, které cviky mi individuálně pomohou a které ještě budu schopna v pokročilém stupni těhotenství zvládat.

Cítila jsem k ní od počátku velkou důvěru, a proto jsem  přistoupila i na tak intimní terapií, jakou je uvolňování pánevního dna přes konečník. Což mělo ve výsledku úžasný vliv na porod mé dcerky, která přišla na svět zcela přirozeně, za 2h od příjmu do porodnice.

Marika dokázala z mého z těla vyčíst i emocionální a mentální nastavení. Mé první těhotenství skončilo předčasně ve 32. týdnu císařským řezem, takže jsem se zařekla, že dcerku donosím do konce. Toto rozhodnutí však ke konci těhotenství bylo více kontraproduktivní, než užitečné, protože jsem se tak „zamkla“ na sedm západů a mé tělo nebylo dostatečně uvolněné. Sama jsem toto nevnímala, až mne na to přivedla právě Marika a s mým souhlasem toto pak sdílela i s mou dulou, aby i ona věděla, kde ještě mě uvolnit nejen tělesně, ale také mentálně.

Kdybych ještě někdy byl znovu těhotná, rozhodně bych na terapii k Marice chodila již od počátku, protože dokáže tělo nastávající maminky skvěle připravit, a to vždy s úsměvem a laskavostí.

Spolupracuji
Partneři
Napište mi zprávu
Kontaktní formulář