Potíže s otěhotněním

Ve své terapii se zaměřuji na léčbu funkční ženské sterility. Komplexní péče na pohybovém systému, tak jak mne naučila přímá žačka paní Mojžíšové - paní Hana Volejníková a jak mne dodnes inspiruje lektorka Fyzioterapie funkce paní Clara Lewitová, přináší své úspěchy u žen toužících po dítěti. Jakmile mám potřebné informace od gynekologa, případně dalších lékařů, provádím velmi podrobné vyšetření, které mne a konkrétní ženu navede, kam dále. Po pečlivém vyšetření následuje celistvě pojatá terapie, která je u ženy načasovaná od konce menstruace do nástupu ovulace. Takto se setkáváme cca 60-90 minut každý měsíc. 

Maminky, které plánují otěhotnět, by měly své tělo na těhotenství a porod připravit ještě před otěhotněním. Změny (nejen) na pohybovém aparátu vzniklé nesprávným užíváním sebe sama v průběhu soukromého i pracovního života, mohou být příčinou mnoha pozdějších potíží. Nejen tedy užívání "před-těhotenských vitamínů", ale hlavně správné užívání sebe sama, vnímání sebe a miminka - vzájemné vnímání se - je pro zdravé a šťastné těhotenství zásadní. Tomuto vnímání se může naučit každá žena i muž.

Aby se mohlo dítě počít, je k tomu zapotřebí zdravý pár. Není proto výjimkou, že spolu s ženou přichází na vlastní terapii také její muž. Nemálo potíží se skrývá právě v potížích, které jsme schopni na úrovni pohybového aparátu u mužů vidět.

Vše probíhá za diskrétních podmínek s ohledem na citově bolestné téma ženy a muže. Při léčbě využívám také bylinných a aromaterapeutických preparátů, které se snažíme spolu s Vámi citlivě navolit.

Spolupracuji
Partneři
Napište mi zprávu
Kontaktní formulář